PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=412640}

Boski chillout

Pineapple Express
6,3 31 870
ocen
6,3 10 1 31870
6,9 10
ocen krytyków
Boski chillout
powrót do forum filmu Boski chillout

9/10

ocenił(a) film na 9

Oglądam ten film któryś już raz i za każdym razem śmieszy tak samo :D Jest po prostu mistrzowski co tu ukrywać, masa śmiesznych akcji i dialogów, a do tego idealnie dobrani aktorzy. Więc napisać, że ten film jest zaj****ty to mało, dużo za mało.
Jak oglądałem go za pierwszym razem początek mnie miażdżył z tymi testami hehe.
Ale prawda jest taka, że jak się czegoś nie rozumie i boi to się tego zakazuje...
A cierpią na tym wszyscy...

ocenił(a) film na 6
Sprite_87

Motyw wybicia szyby w samochodzie nogą sprawił że się poplułem jak jechał z tą stopą na zewnątrz :D

ocenił(a) film na 1
Sprite_87

ale tak konkretnie to co w nim zaj****ego? hehe? i ile nitro wdychasz co rano? hehe?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Sprite_87

Może nie rewelacyjny ale za bardzo dobry a scena jak go wynosi w majtkach ta muza epicka .

ocenił(a) film na 9
wildecard

Po kolejnych seansach muszę stwierdzić ze się myliłem i film jest 9/10

ocenił(a) film na 8
Sprite_87

Mnie najbardziej zawsze bawi scena jak Red wjeżdża lanosem w Mathesona i ten tekst " załatwił cię deawoo lanos madafaaakkaaa" po prostu wyje ze śmiechu.

ocenił(a) film na 7
Grzesiubb

do tego kanarkowym lanosem :)))

ocenił(a) film na 3
Grzesiubb

Niestety to chyba jedyna scena która mnie na prawdę szczerze rozbawiła :) Lubię takie chore filmy, ale wg mnie ten jest strasznie słaby. Dałem 3 bo film nudzi, dosłownie raz przy tym lanosie sie zaśmiałem.

Sprite_87

Te dialogi to jest mistrzostwo xD
- Jakoś cie nie lubie.
- Ja ciebie tez nie.
- Żałuj, jestem świetnym kumplem.
LOL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones