PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119808}

Tristan i Izolda

Tristan + Isolde
7,0 48 226
ocen
7,0 10 1 48226
Tristan i Izolda
powrót do forum filmu Tristan i Izolda

CUDOWNY

ocenił(a) film na 9

Cuuudownyyy!!! A Tristan??? OMG!!!!! Sorry Panowie ale slabo wypadacie ;)

adziaaa81

Co tu dużo mówić (pisać) na tle Izoldy, kobiety (dziewczyny) niestety tez słabo wypadają :)

ocenił(a) film na 9
bodzio12

niestety ale świat tak zbudowany teraz, że więcej pięknych Izold niż cudownych Tristanów!!! Ale może Ty jesteś wyjątkiem potwierdzającym tę regułę ;)

adziaaa81

Chciałbym, żeby tak było :P

ocenił(a) film na 10
adziaaa81

praaaawda! Brakuje nam takich cudownych, męskich Tristanów w tych czasach :(

adziaaa81

Według mnie Tristan był przeciętny... Król Marek, albo chociaż jego siostrzeniec to lepsze ciacha :) A co do filmu, spodziewałam się czegoś lepszego.

ocenił(a) film na 9
oliski93

a mnie film bardzo się podobał a ból wypisany na twarzy Tristana był tak totalnie HOT, że choć król Marek też był moim faworytem, to w tym starciu Rufus poległ ;) ale rzecz gustu ofkors ;)

ocenił(a) film na 10
adziaaa81

no ja też uważam że Tristan był BOSKI!!!!!!! A co do filmu to ogladałam w telewizji i następnego dnia pomyślałam że chyba umrę jak nie zobaczę go znowu ;D to ściągnęłam, obejrzałam 2 razy i nie umarłam.... Ale ten Tristan mi się teraz śni po nocach ;D

adziaaa81

szkoda, że jeszcze Tristan nie był wampirem, bo nastolatki obklejałyby plakatami swoje pokoje ;)
oj dobrze już się nie śmieję...

ocenił(a) film na 9
conradez

Straszne, że dziewczynom mógł się podobać ten mydłkowaty i zapłakany Tristan, król Marek to był facet - męski i mimo iż cierpiał z powodu zdrady żony trzymał się, a nie wpadał w szloch, odpowiedzialny, itp.

ocenił(a) film na 10
Niebieskooka_3

James Franco jako Tristan był wprost WYŚMIENITY! Franco jest super aktorem i super ciachem, nie jedna dziewczyna to przyzna, a jak chcecie się w nim po prostu zakochać, polecam Annapolis 2006. Jestem fanką Jamesa, więc wiem, że ten film się bardzo spodoba ( mięśnie Jamesa, ME GUSTA!!!!



PS. James Franco jest bardzo męski, nie tylko jako Tristan!!!

ocenił(a) film na 10
adziaaa81

On jest boski, w tym filmie był wyśmienity Niebieskooka_3 a Ty byś nie płakał/a na jego miejscu? Myślę,że każdy by się poryczał AlexJEF1717 masz rację Annapolis był świetny :) Fakt, dla mnie on nie ma typowo męskiej urody,bardziej chłopięcą. Ale mi to pasuję :D. Moim zdaniem jest słodki. No kuźwa, wyobraźcie go sobie jak Morchołta napakowanego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones