Ridley Scott

7,9
19 504 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Ridley Scott

Kilka jego filmów to wielkie dzieła ("Obcy", "Łowca androidów", "Gladiator") ale większość to niestety totalna porażka. Szczególnie zawiodłem się na "Królestwie niebieskim". W zestawieniu z takim "Gladiatorem" wypada słabiutko.

Indy85

Słusznie. Ja też zawiodłem się strasznie na Krolestwie. Ale nie zmienia to faktu, ze Ridley jest jednym z najlepszych reżyserów.

Indy85

po pierwsze to sie nie zestawia takich filmów ze soba gdyż gladiator jest z najwyższej półki a Królestwo z tej z napisem "przeciętne kino". a ridley i tak jest najlepszym w swoim fachu.

Indy85

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Jezeli wezmiemy najgorszy Twoim zdaniem z filmow Scotta, to i tak znajdzie sie spora liczba jego fanow. Osobiscie znam ludzi, dla ktorych "gladiator" jest nudny i naciagany (albo uwazaja ze nie zgadza sie z prawdziwa historia, albo tematyka ich nie interesuje). To samo dotyczy "Blade Runner", niektorzy nie trawia ogolnie sf. Niemniej kazdy z jego filmow jest nakrecony bardzo sprawnie.
Pomysl o tytulach, ktorych liczba pozytywnych opini jest bliska absolutnego, to jest wtedy slabe kino.

użytkownik usunięty
El_Draque

Do tej listy można przypisać
- American gangster
- Naciągacze
- Królestwo niebieskie
- Hannibal

Wiec nie wiem jak można powiedzieć że większośc jego filmówj est kiepska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones