Ridley Scott

7,9
19 451 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ridley Scott

Prometeusz

użytkownik usunięty

Prometeusz to nieporozumienie. Pan Ridley sie skomprmitowal. niestety 1 ode mnie panie Scott :(

100 % racji, nic tylko współczuć takiego "dzieła". Film poniżej krytyki.

WalcziWalcz

szczerze Prometeusz nie zasłużył na 1 naprawde bądźmy obiektywni. Podaj chociaż powody dla których chcesz dac mu 1 za ten film ja uważam Prometeusza za naprawde niezły film. Moze dziełem go nie nazwiemy ale ma swoisty klimat i nie można narzekac, film jak film mało teraz dobrych filmów z oryginalną fabułą który by nas zaszokował....

Virginnet

Też mi się podobał. Postać architekta super zrobiona, efekty też bardzo dobre. W porównaniu z dzisiejszymi produkcjami dość mroczny klimat.

Nic dodać nic ująć...

Twoja ocena to nieporozumienie. To tylko jeden nieudany film obok m.in. świetnego Gladiatora, Obcego, czy Łowczy Androidów. Scott zdecydowanie zasługuje na coś więcej niż 1.

Dałeś jeden bo co? bo nie pokazał w tym filmie prawdziwego Obcego, bo wydarzenia nie tłumaczyły wszystkiego tego co działo się w 8. pasażerze "Nostromo"? czy może dlatego, że najgorszy jego film dostał ocenę 5?

Hej kolo , Twoja wypowiedź to jedno wielkie nieporozumienie. Nie wiem czego w tym filmie nie pojąłeś. Jest Klasa !

Prometeusz sprawia wrażenie dzieła idioty, ale nie deprecjonuje to całości dorobku Scotta. Miał filmy genialne i debilne. Dziwny gość, ale na 1 nie zasługuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones