Ridley Scott

7,9
19 451 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ridley Scott

Program "Wizjonerzy science fiction" to seria odcinków przedstawiających artystów, którzy wyprzedzili swoją epokę.

Od 19 września w każdą środę o godzinie 21.30 na kanale Discovery Science.

Więcej informacji:

http://rozrywka.dziennik.pl/telewizja/artykuly/404435,ridley-scott-gospodarzem-p rogramu-wizjonerzy-science-fiction-na-discovery-science.html

Mendzia

oby to wydali później w boxie

Mendzia

Widziałem odcinki "Mary Shelley" i Philip K. Dick i muszę powiedzieć, że to bardzo dobrze zrealizowany dokument. Też liczę na wydanie w boxie, wszak opowiada o klasyce :)

Mendzia

Ciekawe czy bedzie o Lemie.

Jak go pomina to bedzie znaczylo ,ze jeszcze sa na niego za mali ))))

romanek1971

Zgadzam się z Tobą w zupełności :) Ja jestem w trakcie książki "Pozytronowy człowiek" Isaaca Asimova. Nabrałam ochoty na zapoznanie się z twórczością tego pisarza dzięki temu programowi. Następna będzie "Koniec wieczności"...

Mendzia

Asimov tez jest niesamowity no ale jak jest Philip K. Dick a Lem z nim korespondowal w latach 70-tych to Dick uznal ze :LEM: to skrot jakiejs komunistycznej organizacji bo uznal ,ze w glowie jednego czlowieka nie moze tyle wiedzy wizionerskiej, powiadamial kilka razy FBI ,ze to ogromne zagrazenie))))
Wiem ze byl chory ale mimo wszystko bal sie bo lem przewyzszal go wizionerstwem.
Nie wiem mysle ze za 50 lat bedzie uznany za wizionera )
Pozdrawiam.

Mendzia

Na cda są wszystkie odcinki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones