Ridley Scott

7,9
19 501 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ridley Scott

Za Gladiatora po prostu wielki szacunek.

rado_filmaniak

Tak to chyba jego największe dzieło. Wybitny film. Mam jednak nadzieję że Ridley Scott jeszcze jakiś świetny film nakręci.

Hektor_

Znakomity reżyser a co w nim jest takiego znakomitego. Ok zgodze sie gladiator jest genialny ale taka szmira jak krolestwo niebieskie lub nudnawy jak flaki z olejem Obcy osmy pasażer nostromo co to ma być jest co najwyzej srednim rezyserem a jako osoba to juz burak i cham totalny

slayer6

Naprawdę świetny reżyser,nawet jeśli nie brać pod uwagę Gladiatora. Bardzo dobry 1492:Wyprawa do raju, znakomity American Gangster, Hannibal i parę innych filmów na naprawdę bardzo wysokim poziomie. A Gladiator jak sam napisałeś genialny,takie dzieło można stworzyć tylko raz.

slayer6

A co znasz go?? Że piszesz że to cham ;-) Fakt stworzył parę filmów które się nie podobały wielu ludziom. Ale to zawsze tylko kwestia gustu. Nie pisz że Obcy to gówno. Bo tak nie jest jego nota świadczy o tym że fani tego gatunku byli zadowoleni z tego filmu. Nakręcić w 79 roku taki film to świetne osiągnięcie. Więc jeśli chcesz się wypowiadać więcej na ten temat zastanów się nad tym co piszesz. Wystawiłeś Dziesiątki Haroldowi i Kumarowi i masz w avatarze Pentagram więc sorry........ ;-) Przygody Tintina 10 ;-) Hahahaha i ty dzieciaczku będziesz wypowiadał się na temat światowych produkcji i jednego z najlepszych reżyserów ;-)

YaroBwo

Akurat Harold i Kumar to genialna komedia przy której wybawiłem się świetnie a co to do przygód tintina to trzeba być tępym żeby nie docenić tak genialnej animacji i bądź co bądź fajnego filmu. A co do mojego avatara to jest logo zespołu, które zawiera pentagram ciemna moherowa istoto a co do samego Scotta to zalecam przeczytanie wypowiedzi aktorów, którzy z tym gburem pracowali i co z nimi wyprawiał co czysty cham i zarazem średni reżyser

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones