T.I.

Clifford Joseph Harris Jr.

6,7
2 804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby T.I.

Ostatnio bardzo dużo pisza w internecie o tym że T.I. powiedział ze jest o sto razy lepszym raperem od Tupaca ... niestety znów nieudolni polacy nie umieją tłumaczyć i wychodzi jak wychodzi : ) prawda jest taka ze T.I.P powiedział że chciałbym zeby jego najnowszy album King Uncaged był lepszy od najlepszego albumu Tupaca. T.I. ogólnie darzy wielkim szacunkiem 2Paca : ) świadczy o tym nuta z Ashanti Packs Life :) takze nie wiem skad sie wzieło to ze T.I. powiedział ze Tupac jest nikim :) Coprawda to prawda nazwał sie najlepszym raperem albe OBECNIE :) w sumie nie dziwie sie ze tak powiedzial bo jako jedyny prezentuje jakis poziom obecnie :) i jeszcze ewentualnie Eminem czy Lil Wayne reszta troszke sie opuściła ... najbardziej mi szkoda 50 Centa który juz nie robi takich klasyków jak pierwsze 2 albumy czy Snoop Dogg który tez podupadł :) no ale mam nadzieje ze T.I. utrzyma ten poziom co trzyma go od poczatku :) A co do porównania go do Tupaca to mysle ze tu mozna by było długo sie kłócic który z nich jest lepszy :) Tupac zyskał sławe tym ze go zabili T.I. sam sie wzbił w góre głosem i umiejetnoscia rapowania oraz układania tekstów :) jest dobry :) nawet bardzo dobry : )

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dawko8

"Tupac zyskał sławe tym ze go zabili T.I. sam sie wzbił w góre głosem i umiejetnoscia rapowania oraz układania tekstów"
nie wiem co bierzesz ale odstaw to i to szybko ...

dawko8

Przypadkiem tu zajrzałem i chyba zabłądziłem. Co ten pseudo rapowy-pop robi z ludźmi. Ty znasz tylko T.I ewentualnie Eminema Lil Wayna i 50 centa, który też robi pop komercję od swojej 2 płyty.
No comment

dawko8

Lil Wayne prezentuje poziom, z tego śmiałem się najbardziej, ale reszta tekstu też "trzyma poziom" :D PEACE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones